moja polska zbrojna
Od 25 maja 2018 r. obowiązuje w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, zwane także RODO).

W związku z powyższym przygotowaliśmy dla Państwa informacje dotyczące przetwarzania przez Wojskowy Instytut Wydawniczy Państwa danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z nimi: Polityka przetwarzania danych.

Prosimy o zaakceptowanie warunków przetwarzania danych osobowych przez Wojskowych Instytut Wydawniczy – Akceptuję

Gdzie kupić „Polskę Zbrojną”?

Gdzie kupić „Polskę Zbrojną?” „Czy jest jeszcze dostępna PZ z ubiegłego miesiąca?” – to pytania, którymi zasypują nas nasi czytelnicy. Zatem odpowiadamy – wszystkie nasze wydawnictwa, także te dotychczas niedostępne w sprzedaży, możecie już nabyć w naszym sklepie internetowym! Zapoznajcie się z jego ofertą, zróbcie zakupy i skorzystajcie z darmowej wysyłki!

Placówki Poczty Polskiej, Empiki czy salony prasowe – to tylko niektóre miejsca, w których można nabyć miesięcznik „Polska Zbrojna” czy kwartalnik „Polska Zbrojna. Historia”. Jednak lista punktów sprzedaży naszych wydawnictw właśnie się powiększyła – swoją działalność rozpoczął sklep internetowy „Polski Zbrojnej”!

– Otrzymywaliśmy wiele pytań dotyczących dostępności naszych wydawnictw, szczególnie od osób mieszkających w niewielkich miejscowościach, w których nie ma punktów dystrybuujących „Polskę Zbrojną”– mówi Patryk Czarnowski, specjalista w Wydziale Marketingu i Promocji Wojskowego Instytutu Wydawniczego. – Ponieważ czytelnicy są dla nas najważniejsi, postanowiliśmy wyjść naprzeciw ich potrzebom i uruchomiliśmy sklep internetowy, aby w kilka chwil mogli kupić interesujące ich wydawnictwa. Już rozpoczął działalność, zapraszamy serdecznie! – dodaje.

W ofercie sklepu internetowego „Polski Zbrojnej” znajdują się wszystkie publikacje przygotowywane przez Wojskowy Instytut Wydawniczy. Wśród nich jest oczywiście miesięcznik „Polska Zbrojna”, kwartalnik „Polska Zbrojna. Historia”, a także dwumiesięcznik „Przegląd Sił Zbrojnych” i naukowy kwartalnik „Bellona”, które dotychczas nie były dostępne w sprzedaży detalicznej. Teraz można kupić ich pojedyncze egzemplarze. Co istotne, w ofercie sklepu znajdują się nie tylko bieżące wydania magazynów, ale także te archiwalne.

Naszych stałych czytelników na pewno ucieszy wiadomość, że za pośrednictwem sklepu można także zamówić prenumeratę naszych wydawnictw. Dzięki temu, wybrane tytuły będą dostarczane regularnie pod wskazany adres.

Sympatycy „Polski Zbrojnej” mogą zaprenumerować miesięcznik na okres trzech, sześciu, lub 12 miesięcy, natomiast „Polskiej Zbrojnej. Historia” – na rok. Przygotowaliśmy także możliwość zaprenumerowania obu tytułów jednocześnie. Ci, którzy zdecydują się na tę opcję przez cały rok otrzymają 12 egzemplarzy miesięcznika PZ oraz cztery – kwartalnika historycznego.

Przygotowaliśmy także ofertę dla szkół i instytucji, które z uwagi na specyfikę swojej działalności chciałyby otrzymywać więcej egzemplarzy „Polski Zbrojnej. Historia”. Teraz, dzięki specjalnej prenumeracie, będzie to możliwe. Każda placówka, która się zdecyduje skorzystać z oferty, co trzy miesiące otrzyma cztery egzemplarze kwartalnika. W ogólnym rozrachunku, w cenie 96 złotych każdy prenumerator otrzyma 16 egzemplarzy magazynu, w tym cztery bezpłatnie. Pierwsze 30 osób, otrzyma także upominek – książkę Krzysztofa Dąbkiewicza „Emisariusze i Kurierzy” o polskim wywiadzie z czasów drugiej wojny światowej.

Jednak to nie wszystko – w naszym sklepie znajdują się nie tylko magazyny. Można w nim kupić także, dotychczas trudno dostępne, wydawnictwa książkowe. Już dziś bardzo dużym zainteresowaniem cieszy się książka autorstwa Dominika Smyrgały „Dwa kroki przed przyszłością”. To pozycja poświęcona Marianowi Chodackiemu, który w 1943 roku stał na czele tajnej placówki wywiadu „Estezet” w Nowym Jorku. To właśnie dzięki niemu, archiwa „Estezetu”, zawierające dokumenty dotyczące działalności polskiego wywiadu II Rzeczypospolitej, zostały ocalone przed wojenną pożogą.

Natomiast wszystkich zainteresowanych historią pierwszej wojny światowej, na pewno zainteresuje „Ilustrowana Kronika Legjonów 1914-1918”. To reprint wydanego w 1936 roku albumu, który przedstawia dzieje legionów we Włoszech.

Oczywiście oferta naszego sklepu będzie cały czas poszerzana. Już wkrótce będzie można w nim kupić między innymi historyczną mapę Rzeczypospolitej z 1920 roku.

Aby nasi czytelnicy otrzymali zamówione przez siebie produkty jak najszybciej, uruchomiliśmy system szybkich i bezpiecznych płatności internetowych. Dzięki temu, pieniądze niemal od razu są księgowane na naszym koncie, a co za tym idzie, zakupy od razu są wysyłane do czytelników. A te dostarczamy pod wskazany adres za pośrednictwem Poczty Polskiej. Z okazji rozpoczęcia działalności sklepu, nie pobieramy dodatkowych opłat za wysyłkę. Zapraszamy serdecznie!

Magdalena Miernicka

autor zdjęć: Paweł Sobkowicz

dodaj komentarz

komentarze


Sejm rozpoczął prace nad prezydencką reformą
 
Podróż w ciemność
Polacy ćwiczą na Słowackiej Tarczy
„Baltops” – moc na Bałtyku
Sztandar dla cyberwojsk
The Art of Protection of Historic Buildings and Monuments
Wyrwali się z niemieckiego kotła
Złoto taekwondzistki, srebro lekkoatletki i strzelczyń
Światowi liderzy o drodze do pokoju na Wschodzie
Obradował Komitet Wojskowy Unii Europejskiej
Pojazdy naziemnej obsługi polskiego lotnictwa
O bezpieczeństwie w Białymstoku
Policjanci szkolą wojsko
AWACS-y dostarczone
Morska Jednostka Rakietowa w Rumunii
Przesmyk w grze
Wkrótce certyfikacja WOT-u
Sukcesy żołnierzy CWZS-u
Podchorążowie najlepszymi dżudokami
NATO on Northern Track
Ustawa o obronie ojczyzny – pytania i odpowiedzi
Unieszkodliwić dywersantów, pomóc poszkodowanym
Będą zmiany w przepisach po incydencie na granicy z Białorusią
Eksplozja w zakładach zbrojeniowych Mesko
Dzień, który zmienił bieg wojny
Ameryka daje wsparcie
Wojskowi medycy niosą pomoc w Iraku
Plan na szczyt
Systemy obrony powietrznej dla Ukrainy
Latający radar
Więcej niż szkolenie TCCC
Spadochroniarze w operacji TALO
„Umieram jak Polak”
Więcej pieniędzy za udział w ćwiczeniach
Trzy miecze pokoju
Żołnierze ewakuują Polaków rannych w Gruzji
Ustawa o obronie ojczyzny – pytania i odpowiedzi
„Osiodłać krowę”
Andrzej Duda spotkał się z żołnierzami strzegącymi granicy
Najlepsze „tygrysy” są z Polski
Donald Tusk: Musimy bronić naszych granic
„Pierwsza Drużyna” na start
Pamiętamy o bohaterach D-Day
Więcej miejsc dla dobrowolsów
Gortat Team vs drużyna NATO
Docenić „misjonarzy”
Equipment Tailored to the Needs
Koszykarskie święto w Łodzi
Wirtualna tarcza nad wojskami NATO
Baltops dla bezpiecznego Bałtyku
Ustawa o obronie ojczyzny – pytania i odpowiedzi
Czy kraje UE sięgną po polską broń?
Ratownicy na medal
Rozporządzenie o utworzeniu strefy buforowej na granicy podpisane
Inwestycja potrzebna jak tlen
Włoskie Eurofightery na polskim niebie
Terroryści na lotnisku
„Czarownice” nad Londynem
Kremlowska wirtualna korekta
Głos wschodniej flanki musi być słyszalny
Jak rozbito więzienie w Końskich
Musimy odpowiadać na wojnę hybrydową
Czego potrzebują żołnierze na granicy?
Pokazali swoją siłę
Zaprojektuj mural o powstaniu
Polscy żołnierze stacjonujący w Libanie są bezpieczni
Żołnierze na najwyższym podium mistrzostw lekkoatletów
AW149 wkrótce „made in Poland”
Bór-Komorowski – oficer wybitny pod każdym względem

Ministerstwo Obrony Narodowej Wojsko Polskie Sztab Generalny Wojska Polskiego Dowództwo Generalne Rodzajów Sił Zbrojnych Dowództwo Operacyjne Rodzajów Sił Zbrojnych Wojska Obrony
Terytorialnej
Żandarmeria Wojskowa Dowództwo Garnizonu Warszawa Inspektorat Wsparcia SZ Wielonarodowy Korpus
Północno-
Wschodni
Wielonarodowa
Dywizja
Północny-
Wschód
Centrum
Szkolenia Sił Połączonych
NATO (JFTC)
Agencja Uzbrojenia

Wojskowy Instytut Wydawniczy (C) 2015
wykonanie i hosting AIKELO