moja polska zbrojna
Od 25 maja 2018 r. obowiązuje w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, zwane także RODO).

W związku z powyższym przygotowaliśmy dla Państwa informacje dotyczące przetwarzania przez Wojskowy Instytut Wydawniczy Państwa danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z nimi: Polityka przetwarzania danych.

Prosimy o zaakceptowanie warunków przetwarzania danych osobowych przez Wojskowych Instytut Wydawniczy – Akceptuję
Kawaleria pancerna w terenie

W Polowym Parku Sprzętu Technicznego w Żaganiu stanęło kilkadziesiąt pojazdów, w tym 33 czołgi Leopard 2A5, które niedawno przyjechały z Niemiec. Na poligonie rozpoczęli bowiem ćwiczenia żołnierze 34 Brygady Kawalerii Pancernej. Po raz pierwszy w teren wyjechał w całości batalion wyposażony w najnowocześniejsze czołgi w polskiej armii.

Więcej o ćwiczeniach żołnierzy 34 Brygady Kawalerii Pancernej czytaj na portalu polska-zbrojna.pl.

Fot. chor. Rafał Mniedło, szer. Piotr Panek
Ministerstwo Obrony Narodowej Wojsko Polskie Sztab Generalny Wojska Polskiego Dowództwo Generalne Rodzajów Sił Zbrojnych Dowództwo Operacyjne Rodzajów Sił Zbrojnych Wojska Obrony
Terytorialnej
Żandarmeria Wojskowa Dowództwo Garnizonu Warszawa Inspektorat Wsparcia SZ Wielonarodowy Korpus
Północno-
Wschodni
Wielonarodowa
Dywizja
Północny-
Wschód
Centrum
Szkolenia Sił Połączonych
NATO (JFTC)
Agencja Uzbrojenia

Wojskowy Instytut Wydawniczy (C) 2015
wykonanie i hosting AIKELO