moja polska zbrojna
Od 25 maja 2018 r. obowiązuje w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, zwane także RODO).

W związku z powyższym przygotowaliśmy dla Państwa informacje dotyczące przetwarzania przez Wojskowy Instytut Wydawniczy Państwa danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z nimi: Polityka przetwarzania danych.

Prosimy o zaakceptowanie warunków przetwarzania danych osobowych przez Wojskowych Instytut Wydawniczy – Akceptuję
Warszawa ponownie witała Legiony

– 100 lat temu legioniści udowodnili wkraczając do Warszawy, że Polska wraca na mapy świata − mówił w niedzielę podczas uroczystości 100-lecia wkroczenia Legionów Polskich do Warszawy wiceminister obrony narodowej Wojciech Fałkowski. W widowisku wzięło udział prawie 400 rekonstruktorów i uczniów szkół w historycznych mundurach Legionów Polskich, w tym 80 kawalerzystów. – Polska i polskość to wielka przygoda i ci ludzie 100 lat temu udowodnili, że polskość żyje, że polskość jest atrakcyjna, a Polska wraca na mapy świata jako ważny gracz. Pamiętajmy o tym i dziś − podkreślił wiceminister.

Fot. Michał Niwicz
Ministerstwo Obrony Narodowej Wojsko Polskie Sztab Generalny Wojska Polskiego Dowództwo Generalne Rodzajów Sił Zbrojnych Dowództwo Operacyjne Rodzajów Sił Zbrojnych Wojska Obrony
Terytorialnej
Żandarmeria Wojskowa Dowództwo Garnizonu Warszawa Inspektorat Wsparcia SZ Wielonarodowy Korpus
Północno-
Wschodni
Wielonarodowa
Dywizja
Północny-
Wschód
Centrum
Szkolenia Sił Połączonych
NATO (JFTC)
Agencja Uzbrojenia

Wojskowy Instytut Wydawniczy (C) 2015
wykonanie i hosting AIKELO